Важливі питання-корисні відповіді

Приєднуйтесь, запитуйте та отримуйте кваліфіковані відповіді

 user-icon-32x32Доброго дня! Скажіть будь ласка, що можна зробити. В мого дідуся втягнута стома. Жоден калоприймач не тримається. Можливо є якісь спеціальні калоприймачі для таких стом?

Доброго дня! Так, є спеціально розроблені конвексні пластини для втягнутих і плоских стом. Конвексні пластини є звичайні і полегшені (менша глибина конвексу). Це двокомпонентні калоприймачі, до конвексної пластини необхідно підібрати мішок, залежно від розміру фланця. Розмір фланцю пластини і мішка повинен бути однаковим.

 

Доброго дня! Скажіть будь ласка, що можна зробити аби уникнути подразнення шкіри навколо стоми? Подразнення невелике, трошки почервоніла шкіра навколо стоми. Дякую

Для запобігання утворення подразнення шкіри навколо стоми необхідно підібрати правильний догляд. Для цього необхідно правильно користуватися калоприймачами – це означає, що треба своєчасно змінювати калоприймач і підібрати оптимальний час використання калоприймача. Якщо ж вже є перші прояви подразнення, скористуйтесь пастою Колопласт. Вона захищає шкіру від впливу кишкового вмісту, тим самим кишковий вміст не поздразнює шкіру.

 

Чи можна ходити до басейну стомованим хворим? Та який калоприймач краще обрати?

Якщо Ви не маєте протипоказань від вашого лікаря, ви можете відвідувати басейн. Для цього зручно буде скористатися закритим, однокомпонентним калоприймачем. Безпосередньо перед відвідуванням басейну замініть калоприймач.