Асоціація «Астом-Україна», м. Львів

Всеукраїнська Асоціація “Астом-Україна” створена і зареєстрована 6 листопада 2006 року.

Асоціація діє та знаходиться у м. Львові. До ряду членів асоціації входять 15 осередків, що функціонують в 14 областях України.

Асоціація “Астом-Україна” є  членом Європейської та Всесвітньої асоціації стомованих хворих. Найтісніші зв’язки пов’язані з “Дойче-Ілко” (Мюнхен, Німеччина), звідкіля йде гуманітарне забезпечення.

“Астом-Україна” знаходиться в одній адміністративній споруді із проктологічним відділенням, що дає можливість хворим післяопераційного періоду спілкуватися з щойно прооперованими і допомогає справитися стомованим з стресовими станами.

Асоціація була створена за прямою діяльністю завідувача проктологічного курсу Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктора Лозинського Юрія Сільвесторовича.

Асоціація “астом-Україна” неодноразово брала участь в семінарах, організованих Конференцією інвалідів України та національною Асамблеєю інвалідів України.

У 2015 році за допомогою в забезпеченні кало- та сечоприймачами звернулося 227 осіб, яким сукупно була надана допомога 838 разів.

Президент асоціації “Астом-Україна” – Прус Андрій.